Üretim Tesisimiz

Ahşap İşleme Tesisi

Modern Spa Wellness’larda kullanılan ahşap panel, kaplama, özel nitelikli mobilya, sauna, hamam kapıları gibi tüm ahşap üniteler merkezimizde üretilir. Ahşabın niteliklerinin arttırılmasından şekillendirilmesine, kaplanması, boyanması veya cilalanması yine aynı merkezde gerçekleşir. Kendi ahşap sauna aksesuarlarını da üreten Juno yetenekli ve marka değerlerine gönülden bağlı ekibi ile gurur duyuyor.

Taş İşleme Tesisi

Modern Spa Wellness’lar için Juno Türk Hamamları, Buhar Odaları, Buz Çeşmeleri, Hidromasaj Havuzları ve yapı elemanları gibi birçok ürünü kendi bünyesinde tasarlamakta ve üretmektedir. Kullandığı tam otomatik kesim, profil ve cilalama sistemleri ile yüksek bir üretim hızına sahip olan tesis aynı zamanda zengin bir taş yelpazesinde üretim yapabilme kapasitesine sahiptir. Mermer ile üretilen tüm iç mekan zemin, banyo, merdiven, resepsiyon gibi bölümleri tasarlama, üretme ve uygulama yeteneğine sahip tesis teknolojiye yatırım yapmaktadır.

Metal İşleme Tesisi

Metali ihtiyaç duyulan tüm konstrüksiyonlar, aksesuarlar ve kaplamalar için işleyebilen tesis, otomatik kesim makineleri, hizalama, kaynaklama, yüzey hazırlığı, boya gibi birçok yeteneğe sahiptir. Spa Wellness konstrüksiyonunda görünen metal bölümlerin olduğu gibi, görünmeyen bölümlerde yer alan sağlamlaştıran, taşıyan, şekillendiren iç konstrüksiyonlarında da etkin üretim kapasitesine sahiptir. Tesis özel üretimlerin yanı sıra seri olarak yangın çıkış kapıları üretimi de gerçekleştirmektedir. Juno bu konu üretimi ile ilgili uluslararası sertifikalara da sahiptir.

CTP İmalat Tesisi

Tüm ıslak mekanlarda kritik noktaların çözüm malzemesi CTP ( Cam Takviyeli Polyester ) Nemli ve sıcak ortama dayanıklı uzun ömürlü, hafif, esnek ve tasarımda sınır tanımayan uygulama tekniği ile vazgeçilmez ürünümüzdür. Juno tasarladığı ve ürettiği SPA merkezlerinde Özellikle tüm ıslak mekan tavanlarında, hamam kubbesi, buhar odası tavanı ve dekoratif duvar kaplama imalatı gerçekleştirmektedir.